.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРОПА СО ЉУБОВ ШЕРИ СРЦЕ 100ГР.

SKU: 07030039
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чоколаден полнет десерт со вишна (10%)
Шеќер,какао маса,вишна (10%), какао путер,гликозен сируп,алкохол (2%),емулгатор:соја лецитин,арима:ванилин.Чоколадата содржи какао делови:53% мин. Може да содржитраги ос млечни производи,лешник и бадем. Вишната може да содржи делови од коската.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво и ладно место
А.Д. Европа
Макомаркет

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ОСОГОВСКО МЕШАНО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

ОСОГОВСКО МЕШАНО СИРЕЊЕ ВАКУМ КГ

60 Поени
315 ден 279 ден
Слика од БРУСКЕТИ МАРЕТИ ПЕЧУРКИ И КОПАР 70Г

БРУСКЕТИ МАРЕТИ ПЕЧУРКИ И КОПАР 70Г

30 ден
Слика од БРУСКЕТИ МАРЕТИ КЕЧАП МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 70 ГР

БРУСКЕТИ МАРЕТИ КЕЧАП МАСЛИНКИ И ОРИГАНО 70 ГР

30 ден
Слика од БРУСКЕТИ МАРЕТИ ПИКАНТ 70 ГР

БРУСКЕТИ МАРЕТИ ПИКАНТ 70 ГР

30 ден