.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРИ ДЕЈ СУПЕР АКТИВ ХИПЕР 18/1 ЕКОНОМИ

SKU: 31060434
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Тенки циклусни влошки со заштитни крилца. Центар Плус технологија за сигурна заштита од протекување од јадрото на влошката, каде што е најпотребно. Супер абсорбирачки горен слој. Со убав мирис за долготрајна свежина.
100% памучен завршен слој
48 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

100 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 0.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 0.5Л

15 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

72 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

15 ден