.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВРИ ДЕЈ НОРМАЛ СЕНЗИТИВ 18/1

SKU: 31060561
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Тенки циклусни влошки со заштитни крилца. Центар Плус технологија за сигурна заштита од протекување од јадрото на влошката, каде што е најпотребно. Супер абсорбирачки горен слој. Со убав мирис за долготрајна свежина.
100% памучен завршен слој
48 месеци
Да се чува подалеку од сончева светлина
МЕГА Грција
Мако Маркет ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКИ ЈОГУРТ 2.8% 1Л

БИТОЛСКИ ЈОГУРТ 2.8% 1Л

58 ден
Слика од ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

ЛУБЕНИЦА КГ. (Р)

15 ден
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

32 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден 25 ден