.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА МЕКСИКАНА 160Г

SKU: 09050489
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук макс. 52% во променливи пропорции (црвен грав, пченка, моркови, пиперки), туна (Thunnus albacares) мин. 28%, маслото од соја макс. 19%, сол сол, арома.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

43 ден
Слика од СТЕЛА АРТОА 0.33Л

СТЕЛА АРТОА 0.33Л

67 ден