.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА САЛАТА ДАЛМАТИНА 160Г

SKU: 09050490
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Туна салата
Зеленчук 54%, (бел грав, морков, црвен грав, сецкани зелени маслинки), туна (Katsuwonus pelamis) 26%, масло од соја 19%, трпезариска сол, арома.
36 месеци
Да се чува на суво место и на собна температура.
Подравка Дооел
Подравка Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

ШВЕПС ТОНИК ЛИМ. 0.33Л

32 ден
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

43 ден
Слика од ЕВА ТУНА САЛАТА СО ДИВ ОРИЗ И ЃУМБИР 160Г

ЕВА ТУНА САЛАТА СО ДИВ ОРИЗ И ЃУМБИР 160Г

129 ден
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден