.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЕВА ТУНА ПАРЧИЊА ВО МАСЛ. МАСЛО 4X80ГР

SKU: 09050310
Достапност: На залиха
265 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ЕВА ТУНА ПАРЧИЊА ВО МАСЛ. МАСЛО 4X80ГР
Состав:туна (Katsuwonus pelamis) 70 %, маслиново масло 29 %, готварска сол
Рок на употреба:365 дена
Начин на чување:НА СУВО МЕСТО
Производител:Игнацио Г. Монтес, С.А. 15965 Коузо-Ривеира-Ла Кoруна, Шпанија за Подравка д.д., A. Cтapчeвиќ 32, 48000 Копривница, Хрватска.
Увозник/Дистрибутер: ПОДРАВКА дооел, Мултифункционална зона Ќојлија, Улица 9 бр. 4, 1043 Петровец, P. Северна Maкeдониja.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

ПРОЛОМ ВОДА 1.5Л

47 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ЛАЈТ 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ЛАЈТ 1.5Л

23 ден
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

7 Поени
29 ден 25 ден
Слика од ТИКВЕШ Т'ГА ЗА ЈУГ 0.75Л

ТИКВЕШ Т'ГА ЗА ЈУГ 0.75Л

235 ден