.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУРУ СЕТ ОКЕАН

SKU: 35551561
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

женски сет
алкохол,денат, бутан,аква,глицерин
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Евијап Интернационал-Турција
Евростил трејд

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*