.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУРЕКС ПЛЕЖЕР МАКС 6/1

SKU: 34570083
Достапност: На залиха
237 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кондоми со уникатно позиционирани испакнати точки и набори
100% Latex
5 години од датумот на производство.
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Reckitt Bankiser plc
Merkur Trejd Bitola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ. 0.5Л

ЗЛАТЕН ДАБ ЛИМ. 0.5Л

45 ден
Слика од ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО МИКС СЕМИЊА 80Г

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО МИКС СЕМИЊА 80Г

37 ден