.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУРЕКС КОМФОРТ XЛ 6/1

SKU: 34570081
Достапност: На залиха
237 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Кондоми за оние кои кои им е потребна поголема удобност
100% Latex
5 години од датумот на производство.
Да се чува на суво место подалеку од дирекна сончева светлина
Reckitt Bankiser plc
Merkur Trejd Bitola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*