.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ЧАЈНА СВЕТИЛКА БЕЛА 30/1

SKU: 39111106
Достапност: На залиха
245 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Чајна светилка, 6 часа Ø39 мм: Наведеното време на горење гарантирано, Премиум изглед
Бренд: Дуни; Материјал: микс од растително масло; RAL сертификат
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*