.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ЧАШИ КРИСТАЛНА ПЛАСТИКА ЗАВОДА 25ЦЛ.40/1

SKU: 32080492
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Транспарентна пластична чаша за вода, сок и други ладни пијалоци
Бренд: Дуни ; Волумен: 24 цл; Материјал: ПС; Основна боја: Транспарентна
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*