.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ САЛФЕТИ 33Х33СМ,3СЛ. ШАРМ БОРДО

SKU: 31041354
Достапност: На залиха
138 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Декоративни салвети за сервирање
Бренд: Дуни, Тип на материјал: Тисју хартија;Димензии:33х33см; Трослојни; FSC сертифицирани
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*