.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУНИ ПЛАСТИЧНИ ЧАШИ ЗА ВИНО 15ЦЛ,12/1

SKU: 32080279
Достапност: На залиха
267 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Транспарентна пластична чаша за вино
Бренд: Дуни ; Волумен: 15 цл; Материјал: ПС; Основна боја: Транспарентна
неограничен
На суво место
Дуни АБ, бокс 237, Малме Шведска
Интер Касто дооел Скопје, ул.Теодосиј Гологанов бр.28,1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГУД КИКИРИКИ ЧИЛИ ПРЖЕНИ 200ГР

ГУД КИКИРИКИ ЧИЛИ ПРЖЕНИ 200ГР

64 ден
Слика од ГОРДОНС ЏИН 0.7Л

ГОРДОНС ЏИН 0.7Л

826 ден
Слика од ЧЕЗА БАДЕМ ПЕЧЕН 100Г

ЧЕЗА БАДЕМ ПЕЧЕН 100Г

52 ден
Слика од БЛУ ЛАГУН КОКТЕЛ 0.33Л

БЛУ ЛАГУН КОКТЕЛ 0.33Л

79 ден