.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ БЛУ ЕНЏЛ 2600 МЛ

SKU: 30310571
Достапност: На залиха
315 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ДУЕЛ ОМЕКНУВАЧ ЗА АЛИШТА СОФТ КОТОН 2600 МЛ
Состав:5-15% катјонски сурфактанти.Содржи конзерванси(Phenoxyethanol,Benzisothiazolinone)мирис
Рок на употреба:18 МЕСЕЦИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА ТЕПЕРАТУРА ОД +2C ДО +25C
Производител:БЕОХЕМИЈА ДОО, БЕЛГРАД, Р.СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер:КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ, КОЛЕШИНО БР.6, СТРУМИЦА, РМ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

29 ден
Слика од НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ЛИМОН 0.5Л ПЕТ

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ЛИМОН 0.5Л ПЕТ

5 Поени
35 ден 30 ден
Слика од ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО ЦРН И БЕЛ СУСАМ 80Г

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО ЦРН И БЕЛ СУСАМ 80Г

39 ден