.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДУЕЛ ДЕТЕРГЕНТ СОФТ ЛОТУС 3КГ

SKU: 30110604
Достапност: На залиха
327 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Детергент за перење алишта
Состав:5% анјонски сурфактанти, 5% не-јонски сурфактанти, зеолит,поликарбоксилати, сапун 5-15%, фосфонати, избелувачи на база на кислород, ензими, парфеми,Хексил Цинамал, Бутилфенил,Метилпропионал, Алфа-изометси лонон, оптичко белило
Рок на употреба: 18 месеци од датумот на производство
Начин на чување:На собна температура
Производител: Беохемија Доо - Србија
Увозник/Дистрибутер:Колид С Тим

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ++ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКА ВИРШЛА 200Г

++ПЕКАБЕСКО ПИЛЕШКА ВИРШЛА 200Г

36 ден
Слика од ЕССЕ ЈАБОЛКО СОК 100% 1Л

ЕССЕ ЈАБОЛКО СОК 100% 1Л

59 ден
Слика од УЛКЕР ИКРАМ КАКАО 84 ГР

УЛКЕР ИКРАМ КАКАО 84 ГР

25 ден
Слика од КИВИ КАНЧЕ ПАРЧЕ (Р)

КИВИ КАНЧЕ ПАРЧЕ (Р)

49 ден