.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР ШОЛ СПРЕЈ ДЕЗОДОРАНС ЗА ЧЕВЛИ 150МЛ

SKU: 35500164
Достапност: На залиха
215 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Дејствува против потење и ги одржува стапалата суви
Аlcohol denat,Butane,Isobutane,Propane,TriclosanParfum,Dichlorophene
2 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Reckitt Bankiser plc
Merkur Trejd Bitola

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од М ОТПУШУВАЧ ЗА ЛАВАБО 75ГР. 3/1

М ОТПУШУВАЧ ЗА ЛАВАБО 75ГР. 3/1

39 ден
Слика од МР.МУСКОЛО ГЕЛ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ НА ОДВОД 1000МЛ

МР.МУСКОЛО ГЕЛ ЗА ОДЗАТНУВАЊЕ НА ОДВОД 1000МЛ

50 Поени
237 ден 199 ден
Слика од М ГЕЛ ЗА ОТПУШУВАЊЕ 1000МЛ.

М ГЕЛ ЗА ОТПУШУВАЊЕ 1000МЛ.

72 ден
Слика од ГЛОС ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА СТАКЛО 30/1

ГЛОС ВЛАЖНИ МАРАМЧИЊА ЗА СТАКЛО 30/1

79 ден