.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДР.ОЕТКЕР ПАЛЕНТА 500ГР

SKU: 05010187
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Пченкарен гриз
Состав:Пченкарен гриз (палента). Може да содржи траги на глутен и соја.
Рок на употреба:Датумот е означен на амбалажата
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Др. Еткер доо, Вуќ Караџич 13, 22310 Симановци, Република Србија
Увозник/Дистрибутер:ТД Нелт СТ ДООЕЛ, ул. 32 бр 20, 1041 Илинден

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ГОРСКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

25 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од ХАЈНИКЕН ЛИМЕНКА 0.5Л

ХАЈНИКЕН ЛИМЕНКА 0.5Л

55 ден
Слика од ГОРСКА ЈУНИОР 0.33Л

ГОРСКА ЈУНИОР 0.33Л

23 ден