.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРО КАФЕ РИСТРЕТО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР

SKU: 03220479
banner
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ДОРО КАФЕ РИСТРЕТО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР
Состав: Специјална мешавина од Италија со традиционален процес на печење го прават ова кафе со посебен вкус.
Капсулите се компатибилни за Nesspresso машини за кафе.
Рок на употреба: Види на дното на пакувањето
Начин на чување: Да се чува на темно и суво место
Производител: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ
Дистрибутер: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

130 ден
Слика од ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ИНТЕГРАЛЕН ПАРЧИЊА 500Г

ФУРНА ДИМЕ ЛЕБ ИНТЕГРАЛЕН ПАРЧИЊА 500Г

59 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

78 ден
Слика од ЛИМОНИ КГ (Р)

ЛИМОНИ КГ (Р)

105 ден