.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОРО КАФЕ ДЕКОФЕИНСКО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР

SKU: 03220478
banner
Достапност: На залиха
139 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ДОРО КАФЕ ДЕКОФЕИНСКО КАПСУЛИ 1/8 45 ГР
Состав: Специјална мешавина од Италија со традиционален процес на печење го прават ова кафе со посебен вкус. Без кофеинот.
Капсулите се компатибилни за Nesspresso машини за кафе.
Рок на употреба: Види на дното на пакувањето
Начин на чување: Да се чува на темно и суво место
Производител: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ
Дистрибутер: ИЛ КАФЕ ДОРО ДООЕЛ ЕКСПОРТ-ИМПОРТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*