.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДОМЕСТОС ДУО ПАВР 5 ОКЕАН

SKU: 31100204
Достапност: На залиха
189 ден 139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Доместос ВЦ освежувачSodium Dodecylbenzenessulfonate,Sodium Lauryl Sulfate13 meseciДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаUnileverKola Dooel

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

МОНТЕ ДЕСЕРТ ЧОКО МАКСИ 100Г

39 ден
Слика од АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

АЛПСКО МЛЕКО 3.5% MM 1Л

65 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.5% ММ 1Л

59 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

89 ден