.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДЕТСКА КАПА 1

SKU: 51040077
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Детска капа
Состав: 100 % акрил
Рок на употреба: Неограничен
Начин на чување: На суво место
Производител: Евроазија
Увозник/Дистрибутер: Рамсторе Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи