.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДЕНИМ ЛОСИОН ПО БРИЧЕЊЕ ГОЛД 100МЛ

SKU: 35170156
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЛОСИОН ЗА ПОСЛЕ БРИЧЕЊЕ
Alcohol Denat., Aqua, Parfum, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 15985, CI 16035, CI 19140.
60 месеци од датумот на производство
Чувајте го оригиналниот сад цврсто затворен. Не го чувајте производот во отворени или неозначени контејнери. .Да се чува подалеку од отворен пламен, искри и извори на топлина. Избегнувајте директно изложување на сончева светлина.
Контер, С.Р.Л. В.ле Европа 12, 26855 Лоди Вечио- Италија.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*