.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАЈПЕРС ПЕЛЕНИ СЕНЗИТИВ ЏАМБО ПАК БР.4 8-13 КГ /50

SKU: 31050401
Достапност: На залиха
589 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Памперс
Состав: Засилено јадро што ја заклучува влагата внатре , мек, супер апсорбирачки горен слој, анатомска форма, ултра тенки, без латекс, меки, еластични странични бариери, дерматолошки тестиран.
Рок на употреба: 36 месеци
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Mega disposables s.a-Grcija
Увозник/Дистрибутер: Мако маркет - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од АКВА ВИВА 2.5Л

АКВА ВИВА 2.5Л

42 ден
Слика од ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

ЗОТИС ОВОШЕН ЈОГУРТ 400Г

50 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 0.9%ММ ЛАЈТ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 0.9%ММ ЛАЈТ СО ЧЕП 1Л

52 ден