.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ДАЈМОНД БОКАЛ 2,4 Л

SKU: 32081291
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Пластичен бокал 

пластика

неограничен 

Гранде пласт

Евоазија 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*