.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУРМАН ТАРТАР СОС 300 МЛ

SKU: 16420126
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГУРМАН ТАРТАР СОС 300 МЛ

Сончогледово масло, вода, краставица (15%), шеќер, сенф, модифициран скроб,, готварска сол, жолчка од јајце, регулатор на киселост (лимонска киселина), стабилизатори(гуар и ксантан гума), природни зачини, конзерванс (калиум/калиј сорбат макс 0.1%), боја (бета каротен), ароми, антиоксиданс (Е385)

Рок на употреба: 270

Начин на чување: +25 степени

Мин Комерц Белград Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*