.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГУД НЕЈЧАР ЧАЈ ЗИМСКИ 20X1.5 Г

SKU: 03140239
Достапност: На залиха
90 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чај
Цвет од бозел,цвет од липа,тијамин,сладок корен и плод од сладок анасон.
Означен на амбалажата
Да се чува на ладно,суво и темно место
Алкалоид
Алкалоид

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

КОКА КОЛА ЗЕРО ЛИМЕНКА 0.33Л

26 ден
Слика од НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА 0.5Л ПЕТ

НЕСТИ ЛЕДЕН ЧАЈ ПРАСКА 0.5Л ПЕТ

35 ден