.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРОЛШ ПИВО СТАКЛО 5% 0.45Л

SKU: 02220144
Достапност: На залиха
132 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ГРОЛШ ПИВО СТАКЛО 5% 0.45Л

Состав: Вода, пченичен слад, хмељ, алкохол 5%

Рок на употреба: означен на амбалажата

Начин на чување: на темно и ладно место 

Земја на потекло: Холандија 

Увозник/Дистрибутер: Еуролаб Интернационал Груп ДООЕЛ 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

ХАЈНЕКЕН ЛИМЕНКА 0.33Л

42 ден
Слика од ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

ФИНИ МИНИ КРЕМ СУПА ОД ДОМАТИ СО МОЦАРЕЛА 23Г

27 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ СТАКЛО 0.75Л

КЊАЗ МИЛОШ СТАКЛО 0.75Л

49 ден
Слика од Ц СУВ КВАСЕЦ 10 ГР

Ц СУВ КВАСЕЦ 10 ГР

9 ден