.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГРЕКОС ГРЧКИ ЈОГУРТ - БЕЛ ЈОГУРТ 400Г

SKU: 12500113
banner
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

ЈОГОБЕЛА ОВОШЕН ЈОГУРТ КЛАСИК 150Г

34 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

74 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од ТУ ГУД КОЛАЧИ СО ЧОКОЛАДНИ ПАРЧИЊА 175 ГР

ТУ ГУД КОЛАЧИ СО ЧОКОЛАДНИ ПАРЧИЊА 175 ГР

84 ден