.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛОСС МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 72/1 2+1 ГРАТИС

SKU: 31600179
Достапност: На залиха
239 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ГЛОСС МАРАМИЦИ ЗА ЧИСТЕЊЕ 72/1 2+1 ГРАТИС
Состав:5% Нејонски површинско активни супстанции, Конзерванс (2-Бромо-2-нитропропан-1,3-диол, Мерилхлороизотиазолинон, Метилизотиазолинон), Парфем,d-Лимонен. 100g лосион содржи 0,5g бензалкониум хлорид.
Рок на употреба:24 месеци
Начин на чување: Да се чува на собна температура, подалеку од директна сончева светлина.
Производител:САПРО, Р.Турција
Увозник/Дистрибутер:Увозник :АЛКАЛОИД АД Скопје, Дистрибутер: ПЛАН ПЛУС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од АКВА ВИВА 1.5Л

АКВА ВИВА 1.5Л

27 ден
Слика од ВИЛЕДА СУНГЕР ПУР АКТИВ 2/1

ВИЛЕДА СУНГЕР ПУР АКТИВ 2/1

89 ден