.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛИСС ШАМПОН 400МЛ ТОТАЛ РИПЕР

SKU: 34251196
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ГЛИСС ШАМПОН 400МЛ ТОТАЛ РИПЕР
Состав:Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Choride, PEG-7 Glyceryl Cocoate,Guar Hydroxypyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin,Tocopheryl Acetate,Panthenol,Simmondsia chinensis seed oil,Disodium cocoamphodiacetate,Sodium benzoate,citric acid,dimethicone,PEG-40 hidrogenated castor oil,Cocamide MEA,parfum,hydogenated castor oil,PEG-120 methyl glucose dioleate, Mica,linalool,limonene,laureth-23,laureth-4,benzyl salicylate,propylene glycol,CI-77891
Рок на употреба:3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Начин на чување: /
Производител:Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник/Дистрибутер:Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ПОРТОКАЛ 50% 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ПОРТОКАЛ 50% 1Л

60 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

7 ДЕЈС КРОАСАН ДВОЈНО КАКАО И ВАНИЛА 80 ГР

34 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8 % ММ 2*1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8 % ММ 2*1Л

110 ден
Слика од ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО ЦРНО СЕМЕ 80Г

ЕЛЕФАНТ КРЕКЕР СО ЦРНО СЕМЕ 80Г

39 ден