.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЛИСС ШАМПОН СУПРИМ ЛЕНТ 400МЛ

SKU: 34251200
Достапност: На залиха
229 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:ГЛИСС ШАМПОН СУПРИМ ЛЕНТ 400МЛ
Состав:Aqua,Sodium Laureth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine,Sodium Choride, PEG-7 Glyceryl Cocoate,Guar Hydroxypyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Keratin,Tocopheryl Acetate,Panthenol,Simmondsia chinensis seed oil,Disodium cocoamphodiacetate,Sodium benzoate,citric acid,dimethicone,PEG-40 hidrogenated castor oil,Cocamide MEA,parfum,hydogenated castor oil,PEG-120 methyl glucose dioleate, Mica,linalool,limonene,laureth-23,laureth-4,benzyl salicylate,propylene glycol,CI-77891
Рок на употреба:3 години од датумот на производство означен на амбалажата
Начин на чување: /
Производител:Хенкел Марибор д.о.о.
Увозник/Дистрибутер:Саманта доо, Качанички Пат бр.264, Скопје Р.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЧЕЗА БАДЕМ СИРОВ 100Г

ЧЕЗА БАДЕМ СИРОВ 100Г

59 ден
Слика од ПЕРФЕКС ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА КОТОН КОМФОРТ 4СЛ.10/1

ПЕРФЕКС ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА КОТОН КОМФОРТ 4СЛ.10/1

302 ден
Слика од ЧЕЗА СОНЧОГЛЕД ЦРН 200Г

ЧЕЗА СОНЧОГЛЕД ЦРН 200Г

25 ден
Слика од ХАРИБО ЗЛАТНО МЕЧЕ 200 ГР

ХАРИБО ЗЛАТНО МЕЧЕ 200 ГР

15 Поени
89 ден 75 ден