.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГЕЛВЕ КАПУЧИНО ВАНИЛА 100ГР

SKU: 03250083
Достапност: На залиха
47 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Капучино со вкус на ванила
Гликоза,шеќер,обезмастено млеко во прав,гликозен сируп,растителни масти(целосни зацврстен маст од кокос,кокосова маст),прашок за инстант кафе (8%),стабилизатори: Е340,Е452,ароми,млечни протеини,сол,еулгатор:Е471,средство против печење:Е551.
Означен на амабалажата
Да се чува на темно и суво место
FoodCare Sp. z o.o. - Полска
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

89 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

23 ден