.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАРНИЕР ДЕО ПРОТЕКШН 6 ФРЕШ ЛОРИАЛ РОЛ ОН 50MЛ

SKU: 35050292
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Рол-он антиперспирант спреј, 6во 1 - против потење, против непријатен мирис, против иритација, против бели и жолти флеки на облеката
AQUA / WATER, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, CETEARYL ALCOHOL, CETEARETH-33, PARFUM / FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, DIMETHICONE, PENTYLENE GLYCOL, PERLITE, MORIN OLEIFERA SEED EXTRACT, DISODIUM PHOSPHATE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, CITRIC ACID, GLYCERIN
36 месеци од датумот отпечатен на опаковката
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Гарниер, Париз, Франција
АВТ Интернатионал доо Скопје, Улица 808 бр.3, Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*