.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ГАЛЕБ НОИСЕТ 80ГР

GALEB NOISET 80GR
SKU: 07041319
Достапност: На залиха
44 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: ГАЛЕБ НОИСЕТ 80 ГР.
Состав: МЛЕЧНО ЧОКОЛАДО,МЛЕКО ВО ПРАВ, КАКАО МАСА,КАКАО ПУТЕР, СУРУТКА ВО ПРАВ,ЕМУЛГАТОРИ,РАСТИТАЛНА МАСТ, ЛЕШНИК
Рок на употреба: Види на пакувањето
Начин на чување: ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
Производител: ПИОНИР, СРБИЈА
Увозник/Дистрибутер: ЈУС МБ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КИСЕЛА ПАВЛАКА И КРОМИД 90 ГР

ЧИПС ВЕЈ ЧИПС КИСЕЛА ПАВЛАКА И КРОМИД 90 ГР

25 ден
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 1.0%ММ СО ЧЕП 1Л

52 ден