.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАМИНКА ВЕСЕЛИ ЈАЈЦА ЦИЛИНДАР 1 КГ

SKU: 07030260
banner
Достапност: На залиха
592 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Млечно чоколаден десерт полнет со лешник крем
Состав:Млечно чоколадо 52% (шеќер,какао путер,обезмастено млеко во прав,какао маса,млечна маст,сурутка во прав,емулгатор:сончогледов лецитин;арома).Млечната чоколадна маса содржи какао делови мин.28%,суви материи од млеко мин.14%,млечна маст мин.3.5%.Лешник крем 48%(шеќер,растителна маст (палма),лешник 12%,обезмастено млеко во прав,какао во прав,сурутка во право,емулгатор:сончогледов лецитин,;арома).Може да содржи траги од кикиритки и други јаткасти плодови.
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:Да се чува на суво место,на температура од 15-20 степени.
Производител: Витаминка
Увозник/Дистрибутер:Витаминка

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КИНДЕР ХЕПИ ХИПО 103Г

КИНДЕР ХЕПИ ХИПО 103Г

112 ден
Слика од ВИТАЛИА БАР ЧОКО&НУТ 6 ПАРЧИЊА 210Г

ВИТАЛИА БАР ЧОКО&НУТ 6 ПАРЧИЊА 210Г

140 ден
Слика од АКВА ВИВА ХИДРОАКТИВ СПОРТ 0.75Л

АКВА ВИВА ХИДРОАКТИВ СПОРТ 0.75Л

42 ден