.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИТАЛИА ОВЕСНА КАША ПРОТЕИН ЛЕШНИК БЕЛО ЧОК 60ГР

SKU: 05090461
banner
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Oвесни снегулки со лешник и бело чоколадо
Состав:овесни снегулки 65%, протеин од сурутка 17%, засладувач: малтитол, парчиња со вкус на бело чоколадо со стевиа 3%, (засладувачи: малтитол и стевиол гликозиди, какао путер, соја протеин, емулгатор: соја лецитин, арома), лешник 2%, растителни влакна од грашок, средство за желирање: пектин, урма во прав, пченкарен скроб, oлигофруктоза, ленено семе, арома, готварска сол. Производот содржи глутен, млеко, лешник и соја. Може да содржи траги од сусам, останато јаткасто овошје и кикирики
Рок на употреба:Означен на амбалажата
Начин на чување:На суво место
Производител:Виталиа Никола и др. ДОО
Увозник/Дистрибутер:Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

МАЛБОРО ТАЧ 6МГ 20

130 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

29 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

27 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

24 ден