.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
30 Поени

ВИПРО ЛЕТЕН ПИНЏУР 580МЛ БЛАГ

SKU: 09030056
Достапност: На залиха
132 ден 115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Летен пинџур 580мл
Печени пиперки, печени модри патлиџани, сончогледово масло, сол, шеќер, оцет, лук, магдонос
Означен на амбалажата
По отворањето да се чува во ладилник. Да се чува заштитено од директна светлина.
Випро дооел
АВТ Интернатионал доо Скопје ул.808 бр.3 Скопје Р.С.Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

ВИНСТОН СУПЕР СЛИМ СИНО

120 ден
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

КОКА КОЛА ПЕТ 0.45Л

30 ден
Слика од АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

АРГЕТА ПАШТЕТА КОКОШКИНА 95Г

42 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ XL 500Г

ЖИТО ЛУКС ЛЕБ ТОСТ БЕЛ XL 500Г

55 ден