.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ЏЕБНИ МАРАМЧИЊА 15/1 3СЛ

SKU: 31030528
Достапност: На залиха
135 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СУВИ МАРАМЧИЊА
Состав: 100% ЦЕЛУЛОЗА
Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
Производител:ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
Дистрибутер: ACTIFF

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

68 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

11 ден
Слика од БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

БАЛАНС ПЛУС ПРОБИОТСКИ ЈОГУРТ 1КГ

66 ден
Слика од ЈАБОЛКА ГРЕНИ СМИТ ЕКСТРА КГ (Р)

ЈАБОЛКА ГРЕНИ СМИТ ЕКСТРА КГ (Р)

79 ден