.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ХИГ. ВЛОШКИ КОТОН НОРМАЛ 20/1

SKU: 31060305
Достапност: На залиха
187 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Хигиенски влошки
Состав:хигиенски влошки анатомски обликувани со супер впивачко јадро за максимална заштита од протекување
Рок на употреба:2 години
Начин на чување: Да се чува на суво место
Производител:Виолета д.о.о. Ул.Стјепан Радич бр.21 Груде, БиХ
Увозник/Дистрибутер:Актифф ДОО ул.Чаирска бр.6 -СкопјеРАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО ИПЛ ЛИМЕНКА 500МЛ

53 ден
Слика од ТУБОРГ  0.75 Л

ТУБОРГ 0.75 Л

15 Поени
82 ден 75 ден
Слика од ВИНДИЈА ПУДИНГ ВАНИЛА 125Г

ВИНДИЈА ПУДИНГ ВАНИЛА 125Г

24 ден 19 ден
Слика од ВИНДИЈА ПУДИНГ ЧОКОЛАДО 125Г

ВИНДИЈА ПУДИНГ ЧОКОЛАДО 125Г

24 ден 19 ден