.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ АИР ФИТ СУПЕР 10/1

SKU: 31060584
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хигиенски влошкиАнатомски обликувани,заштита од протекување. 100% целулоза3 годДа се чува насуво местоВиолета Стјепан Радич ГрудеАктифф Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

89 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

33 ден
Слика од СОКО ШТАРК СМОКИ ФЛИПС 130Г

СОКО ШТАРК СМОКИ ФЛИПС 130Г

29 ден