.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ХИГИЕНСКИ ВЛОШКИ АИР ФИТ НАЈТ 10/1

SKU: 31060587
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Хигиенски влошкиАнатомски обликувани,заштита од протекување. 100% целулоза4 годДа се чува насуво местоВиолета Стјепан Радич ГрудеАктифф Доо Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

7 ДЕЈС КРОАСАН МИДИ КАКАО 40Г

10 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 180Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 180Г

13 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден