.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
50 Поени

ВИОЛЕТА ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА СТАНДАРД 3СЛ.12/1

SKU: 31010025
Достапност: На залиха
179 ден 160 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА

100% ЦЕЛУЛОЗА

НЕОГРАНИЧЕН

ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО

ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ

АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

ЗБРЕГОВ ТРАЈНО МЛЕКО 2.8%ММ СО ЧЕП 1Л

12 Поени
57 ден 50 ден
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БРАШНО СЕНАМЕНСКО 1КГ

ЖИТО ЛУКС БРАШНО СЕНАМЕНСКО 1КГ

10 Поени
40 ден 37 ден
Слика од ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

ЛД СУПЕР СЛИМС ПИНК

100 ден