.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

VIOLETA HANDKERCHIEFS PARFUMED LAVANDA 10/1

SKU: 31030019
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:СУВИ МАРАМИЦИ
Состав: 100% ЦЕЛУЛОЗА
Рок на употреба: НЕОГРАНИЧЕН
Начин на чување: ДА СЕ ЧУВА НА СУВО МЕСТО
Производител:ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

ВЕЛИНГРАД ВОДА АЛКАЛНА 1,5Л

39 ден
Слика од ПАЛ МАЛ РЕД КС

ПАЛ МАЛ РЕД КС

110 ден
Слика од ЕССЕ ПОРТОКАЛ СОК 100% 1Л

ЕССЕ ПОРТОКАЛ СОК 100% 1Л

79 ден
Слика од БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО СВЕЖО МЛЕКО + Д3 ВИТАМИН 3.2% ММ 1Л

60 ден