.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИОЛЕТА ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ ВАТЕРКЕР 57/1 ЗИМСКА

SKU: 31030527
Достапност: На залиха
89 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: Влажни марамици
Состав:ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ СО БЛАГ ЛОСИОН КОЈ СОДРЖИ 99% ВОДА
Рок на употреба:2 ГОДИНИ ОД ДАТУМОТ НА ПРОИЗВОДСТВО ОТПЕЧАТЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Производител:ВИОЛЕТА Д.О.О. УЛ.СТЈЕПАН РАДИЧ БР.21 ГРУДЕ, БИХ
Увозник/Дистрибутер:АКТИФФ ДОО УЛ.ЧАИРСКА БР.6 -СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Ознаки на производи
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

22 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

КЊАЗ МИЛОШ 1.75Л

30 ден
Слика од БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

БИТОЛСКО КРАВЈО КИСЕЛО МЛЕКО 400Г

24 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден