.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВИВА ЈАБОЛКО НЕКТАР 1Л.

SKU: 08050384
Достапност: На залиха
50 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Произведен од концентрат од јаболко

Содржина на овошје 50% минимум. Состојки: сок од јаболко од концентрат, вода, шеќер, киселина (лимонска киселина), антиоксидант (аскорбинска киселина). Пастеризиран. Без конзерванси

12 месеци

Да се чува на ладно и темно место. Да не се изложува на директна сончева светлина. Да се протресе пред употреба. По отварањето да се чува во фрижидер и да се употреби во рок од 3 дена.

Вивакс ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

НЕКТАР ЛАЈФ ПРЕМИУМ ЈАБОЛКО 100 % 1Л

60 ден
Слика од ФРУКТАЛ КЛАСИК ЈАБОЛКО 50% 1Л

ФРУКТАЛ КЛАСИК ЈАБОЛКО 50% 1Л

52 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден
Слика од НЕКТАР ЈАБОЛКО 1.5Л

НЕКТАР ЈАБОЛКО 1.5Л

59 ден