.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО РАСТИ.ПРЕ.ОБЛИКУВАН ПРОИЗВОД СО ЧИЛИ 200Г

SKU: 17930050
Достапност: На залиха
219 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЌЕБАПЧИЊА СО ЧИЛИ 200Г

 

Вода, 16,3% пченичен протеин (пченичен глутен, пченичен скроб), растително сончогледово масло, 2,7% протеин од  фава(широк) грав, 1,8% протеин од грашок, стабилизатор (метил целулоза), сол, гликозен сируп, ароми, зачини (кромид, лук, бибер, мајчина душица, 0.5% чили), антиоксиданси (аскорбинска киселина, лимонска киселина), растителни екстракти (концентириран сок од цвекло, екстракт од јачменов слад), екстракти од зачини, оцет. Содржи ГЛУТЕН. Може да содржи траги од соја, целер, сенф, јатки.

 

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

32 ден
Слика од 7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

7 ДЕЈС КРОАСАН СУПЕР МАКС КАКАО 110Г

30 ден