.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ПОЛНЕЊА- СПАНАЌ 200Г

SKU: 17930051
Достапност: На залиха
189 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВЕРДИНО ВЕГЕ ГЕРМАНСКИ КОЛБАСИ СО СПАНАЌ 200Г

Вода, 17% протеин од грашок, растително сончогледово масло, 8% спанаќ, агенс зазгуснување: метил целулоза; модифициран скроб, влакна од грашок, сол, зачини (содржи сенф), арома, екстракти од зачини, прав од цвекло, екстракт од чај, конзерванс: калиум сорбат; вештачка јадлива мембрана: стабилизатори (натриум алгинат, калциум хлорид).
Може да содржи траги од соја, глутен, целер, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

45 ден
Слика од ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

ИЗВОРСКА ВОДА НЕГАЗИРАНА 6Л

59 ден
Слика од ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ПОЛНЕЊА-БРЕКФАСТ 200Г

ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ПОЛНЕЊА-БРЕКФАСТ 200Г

189 ден