.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ПОЛНЕЊА-ПИКАНТ 200Г

SKU: 17930053
Достапност: На залиха
199 ден 149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ВЕРДИНО ВЕГЕ ЗАЧИНЕТИ КОЛБАСИ 200Г

Вода, 17% протеин од грашок, растително сончогледово масло, агенс зазгуснување: метил целулоза; модифициран скроб, влакна од грашок, сол, зачини, арома, екстракти од зачини, прав од цвекло, екстракт од чај, екстракт од црвен пипер, арома на дим, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: калиум сорбат; вештачка јадлива мембрана: стабилизатори (натриум алгинат, калциум хлорид).
Може да содржи траги од соја, глутен, целер, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци - 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

СКОПСКО СМУТ ПОВР.АМБАЛ. 0.5Л

42 ден
Слика од ЛАДНА 1.5Л

ЛАДНА 1.5Л

24 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 1.5Л

20 ден
Слика од ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ 150Г

ЧИПСИ ЧИПС РЕБРАСТ 150Г

74 ден