.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ВЕРДИНО ВЕГАН ПРЕХРАНБЕНИ ПОЛНЕЊА-БРЕКФАСТ 200Г

SKU: 17930052
Достапност: На залиха
199 ден 149 ден
Овој производ има минимално количество од 1

РАСТИТЕЛНИ АНГЛИСКИ КОЛБАСИ НА БАЗА НА ПРОТЕИН ОД ГРАШОК 200г.

Вода, 18.5% протеин од грашок, растително сончогледово масло, агенс за згуснување: метил целулоза; модифициран скроб, влакна од грашок, сол, зачини, арома,декстроза, екстракти од зачини, прав од цвекло, екстракт од чај, арома на дим, конзерванс: калиум сорбат; вештачка јадлива мембрана: стабилизатори (натриум алгинат, калциум хлорид).
Може да содржи траги од соја, глутен, целер, сенф, јатки.

Рок на употреба: 12 месеци

- 18 степени

VERDINO GREEN FOODS, Романија

УНИ - ЛУКС ДООЕЛ СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

ШВЕПС ЛИМОНАДА ЛИМ 0.33Л

32 ден
Слика од РОСА 1.5Л

РОСА 1.5Л

29 ден