.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ 10 X ЕФЕКТ ТОТАЛ ПРОТЕКТ 700 МЛ

SKU: 30630502
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Гел за чистење на ВЦ школка
<5% нејонски површински активни материи; нејонски сурфактанти; парфеми
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХОПС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 63/1

ХОПС ВЛАЖНИ МАРАМИЦИ 63/1

64 ден
Слика од КРАШ КАКАО ВО ПРАВ 100Г

КРАШ КАКАО ВО ПРАВ 100Г

60 ден
Слика од БЕКУТАН ПУДРА ЗА ДЕЦА 100МЛ

БЕКУТАН ПУДРА ЗА ДЕЦА 100МЛ

85 ден
Слика од ДАМЛА МЕКИ ПОЛНЕТИ БОНБОНИ 1КГ

ДАМЛА МЕКИ ПОЛНЕТИ БОНБОНИ 1КГ

179 ден